Kino Sõprusel on palve

 (1)
Stalinistlik arhitektuur
Stalinistlik arhitektuur Foto: Rauno Volmar

Koroonaviirus teeb liiga paljudele kohalikele äridele, kuid enim kannatavad need, kelle sissetulek sõltub inimeste sotsiaalsest kogunemisest. Kinod, teatrid, restoranid, üritused ja muud taolised on hetkel raskete valikute ees ning on üpris tõenäoline, et peagi hakkame nägema palju suletuid uksi.

Kinod on uksed sulgenud kuni 1. maini. Võib-olla isegi kauem. Kino Sõprus seal hulgas ning ka neil on raske aeg, sest igasugune sissetulek on läinud. Sõprus seega soovib heade inimeste abi, et seda perioodi üle elada.

TOETA SÕPRUSE KINO


Tänaseks on tänu Covid-19 ülemaailmsele levikule sulgenud uksed kõik Eesti kino- ja teatrimajad. Sõprus on olnud läbi aegade Tallinna vanim siiani tegutsev kino ja seda juba 65 aastat järjest. Planeeritud toredad pidustused jäävad hetkel loomulikult ära, aga teeme kõik selleks, et järjepidevus kinos toimuks. Me kõik soovime, et kinomaagiat ja toredat seltskonda, väärt filme ja rohkelt publikut jaguks sellesse majja ka pärast koroonaviiruse taandumist. Seepärast, kui Sul on võimalus, siis toeta kino Sõprust, et saaksime loodetavasti juba maikuus kõik taas kino ja sõprust nautida!

Toeta Sõprust Fientas.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!