Kinofilmide eel saab Forum Cinemas kinodes mängida interaktiivset mängu

 (16)
Kinofilmide eel saab Forum Cinemas kinodes mängida interaktiivset mängu
Forum Cinemas OÜ

Forum Cinemas kinodes on alates tänasest võimalik kõikidel kinokülastajatel filmi oodates mängida suurel ekraanil põnevaid interaktiivseid mänge, milles osalemiseks läheb vaja üksnes isiklikku mobiiltelefoni ja seal olevat vastavat rakendust.

Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner selgitas, et esmaspäevast, 4. novembrist käivitub kõikides Forum Cinemas kinodes Tallinnas, Viljandis ja Tartus süsteem, kus kümme minutit enne filmiseansside algust on võimalik kõikidel saalis viibivatel inimestel osa võtta interaktiivsest mängust ForumFun, mille võitajatele on alati garanteeritud ka auhinnad.

„Hakkame nüüdsest näitama filmide ees vähem reklaame ja selle asemel saabki publik mängida ja jälgida põnevat mängu otse suurelt kinoekraanilt. See tähendab, et igal juhul tasub hakata kinosaali laekuma juba enne filmiseansi algust,“ märkis Kärner. „Mängu käivitudes tuleb inimestel sisestada ekraanile ilmuv kood vastavas rakenduses ja siis üksnes mobiili kasutades võistelda erinevates osavust või teadmisi vajavates ülesannetes teiste saalis viibijate vastu.“

Osad mängud nõuavad rohkem osavust ja kiiremat reageerimisvõimet, teised rõhuvad filmiteadmistele või niisama õnnelikele pakkumistele. Iga võitjat ootab mänguga või kinoga seotud auhinnad, milleks võivad olla uued kinopiletid, snäkid, filminänn või mõni muu mänguga seotud toode.

Seotud lood:

„Usume, et see on kinokülastajatele põnev lahendus, mis loob veidi elevust ning pakub ka ettevõtetele hoopis huvitavamaid võimalusi oma toodete või teenuste tutvustamiseks läbi interaktiivse mängu,“ lisas Kärner. „Sama süsteem on juba käivitunud või alles käivitumas ka teistes Odeoni kinogrupi kinodes ja näiteks Soomes on see lausa ülimalt populaarne ja külastajate poolt oodatud.“

Näiteid mängudest:

Mäng saadaval Google Play ja App store vahendusel.