Koomik ja näitleja Kevin Hart on tänavuste Oscarite õhtujuht


Kevin Hart
Kevin HartFoto: MIKE BLAKE, Reuters/Scanpix

Koomiku ja näitlejana tuntud Kevin Harti osalus sai teatavaks juba varem, kui hakkasid levima kuulujutud, aga nüüd on asi ametlik. Hart võtab õhtujuhi rolli üle viimased kaks aastat Oscari-galal publikut naerutanud, külalisi tutvustanud ja auhindade välja kuulutamist sisse juhatanud Jimmy Kimmelilt.

Hart kinnitas oma osalust ka Instagrami postituses, kus lisas, et tegu on ainukordse võimalusega ning ta on väga uhke, et tema nimi lisandub teiste legendaarsete õhtujuhtide sekka.

Harti viimane film oli USA kinodes väga edukas "Õhtukool" ("Night School"), mis osutus kõige edukama avanguga 2018. aasta komöödiaks. Eesti kinodes linastus film septembris. Harti teiste tööde hulka kuuluvad Comedy Centrali “The Next Level” ja “Hart of the City” ning tema enda voogedastusplatvormi LOL Network alla kuuluvad “Cold as Balls” ja “What the Fit".

Tema viimaste tuntuimate filmide hulka kuuluvad "Jumanji: Welcome to the Jungle", "The Secret Life of Pets", "Get Hard", "Central Intelligence", "Ride Along" ja "Ride Along 2".

Eesti kinopublik näeb Harti üsna pea koos Bryan Cranstoniga, sest 8. veebruaril linastub "Ootamatu sõprus" ("The Upside"), mis on prantsuse hittfilmi "1+1" ("The Intouchables") USA uusversioon.

91. Oscari-gala toimub 25. veebruaril. Nominatsioonid kuulutatakse välja 22. jaanuaril.