Koroonaviirusega nakatunud Tom Hanks ja Rita Wilson jõudsid kodumaale tagasi


Koroonaviirusega nakatunud Tom Hanks ja Rita Wilson jõudsid kodumaale tagasi
Tom HanksFacebook

Austraalias filmivõtetel COVID-19 viirusega nakatunud näitlejatepaar teatas naasmisest Ameerika Ühendriikidesse koos lubadusega ka edaspidi sotsiaalses isolatsioonis püsida.

Oma Twitteri kontol tänavad nad südamest Austraalia meedikuid, kes nende eest hoolt kandsid. "Oleme nüüd kodus tagasi ja nagu kõik ameeriklased püsime koduses isolatsioonis. Suur-suur aitäh kõigile, kes Austraalias viibimise ajal meie eest hoolt kandsid - tänu teile sai võimalikuks meie koju pöördumine. Samuti suur aitäh kõigile, kes meile häid soove saatsid, Rita ja mina oskame seda hinnata," kirjutas Hanks Twitteris.

Abielupaaril diagnoositi viirus 12. märtsil. Sümptomid olid kergemapoolsed: väike palavik, külmavärinad ja lihasvalud.
Mõlemad viibisid Austraalias Baz Luhrmanni seni veel nimeta Elvis Presley filmi tegemise juures, kus Tom Hanks pidi mängima legendaarse laulja agenti Tom Parkerit.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!