Kuulujuttude kohaselt plaanitakse Harry Potteri teleseriaali


Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)
"Harry Potter ja surma vägised. Osa 2" (2011)Foto: CAP/MFS, Capital Pictures/Scanpix

Harry Potteri filmiseeria sai küll kaheksa aastat tagasi läbi, aga maagilise maailma seiklused jätkuvad praegu "Fantastiliste elukate" seerias, millest on kaks juba linastunud ning kolm osa on veel töös. Nüüd käivad aga jutud, et Warner Bros. on arendamas ka esimest Harry Potteri teleseriaali.

Filmiportaali We Got This Covered allikate andmetel on Warner Bros. arendamas praegu Harry Potteri maailmal põhinevat seriaali, mis viib meid aega enne filmi - ja raamatuseeria esimest osa "Harry Potter ja tarkade kivi" ja peaks aset leidma nii Sigatüüka koolis kui ka Euroopas.

Potteri raamatute autori J.K. Rowlingi esindajad on seni eitanud kõiki teateid Harry Potteri seriaali kohta.

"Fantastiliste elukate" filmiseeria ("Fantastilised elukad ja kust neid leida", "Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd") on samuti eellugu, aga selle tegevus ei leia aset Sigatüükas ning sündmustik on viidud 1920ndate Ameerikasse ja Euroopasse.

Seotud lood:

Kui seriaal lõpuks kinnitatakse ja valmis tehakse, siis hakkab see tõenäoliselt jooksma WarnerMedia voogedastusteenuses HBO Max, mis jõuab avalikkuse ette veel selle aastanumbri sees.

Järgmine "Fantastiliste elukate" film linastub 2021. aasta 12. novembril.