LIIGUTAV | Maailma enimteeniv näitleja Dwayne Johnson sai kolmandat korda isaks


LIIGUTAV | Maailma enimteeniv näitleja Dwayne Johnson sai kolmandat korda isaks
Dwayne Johnson jagas Instagramis pilti oma vastsündinud tütrest Tiana Gia Johnson.Ekraanitõmmis

Kui Dwayne Johnson ei tegele parasjagu "Kiirete ja vihaste" seeriaga, uute märulifilmidega nagu "Rampage: Purustajad" ja "Pilvelõhkuja", siis üritab ta olla hea isa. Mees sai hiljuti kolmandat korda isaks ning tegi selle avalikuks ka oma Instagramis, kus jagas pilti oma vastsündinud tütrest Tiana Gia Johnson.

Dwayne Johnson ja tema elukaaslane Lauren Hashian võtsid esmaspäeval vastu uue pereliikme, kelleks on tütar Tiana Gia Johnson, kes on Johnsoni kolmas tütar ning teine elukaaslase Hashianiga.

Instagrami postituse all andis Johnson kõikidele tulevastele isadele teada, et kui tahate kogeda midagi tõeliselt imetabast, siis tuleb lapse sündimisel mitte ainult kohal olla, vaid selles nii palju kui vähegi võimalik kaasa lüüa.

Johnson on kujunenud Hollywoodi üheks suurimaks staariks ning see, et ta jagab fännidele niivõrd isiklike pilte, näitab kui väga ta tahab, et teda nähakse ka inimlikumast küljest - lisaks näitlejale on ta ka isa ja abikaasa.

Johnsonit näeme järgmisena juulis linastuvas märulis "Pilvelõhkuja" ("Skyscraper"), hiljuti kuulutati välja ka "Kiirete ja vihaste" seeria esimene lisaosa tööpealkirjaga "Hobbs vs Shaw", 2019. aastal on linastumas ka "Jumanji: Tere tulemast džunglisse" järg ning vähemalt IMDb andmetel on tal veel töös kaheksa filmi.

Seotud lood:

Praegu saame Johnsonit näha ka meie kinodes filmiga "Rampage: Purustajad".