"Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused" varajaste eellinastuste piletid jõudsid müügile


Frozen 2
"Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused"Foto: CAP/RFS, Capital Pictures/Scanpix

2013. aasta Disney film "Lumekuninganna ja igavene talv" ("Frozen") oli pea 1.3 miljardi dollari suuruse kassatuluga pikka aega kõigi aegade enimteenivate animatsioonide edetabelis auväärsel esimesel kohal, kuni selle lükkas troonilt teine Disney film, milleks on muidugi tänavune "Lõvikuningas" ("The Lion King"). Tõenäoliselt haarab varsti esikoha taaskord Disney film, aga seekord siis "Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused", mille varajased eelllinastused toimuvad juba 7. ja 8. detsembril.

Esimese osa režissöörid Chris Buck ja Jennifer Lee on ka seekord tagasi ning samamoodi on ka põhiliste häälnäitlejatega, kelleks olid Kristen Bell, Idina Menzel, Jonathan Groff ja Josh Gad.

Sünopsis: Miks sündis Elsa siia ilma võluvõimetega? Tõde mineviku kohta ootab teda, kui ta võtab ette rännaku tundmatusse, mis viib ta Aarendellist kaugele nõiutud metsadesse ja Tumeda mere kallastele. Vastused nendele küsimustele kutsuvad teda, aga samas ohustavad need ka tema kuningriiki. Koos Anna, Kristoffi, Olafi ja Sveniga võtab Elsa ette ohtliku ent uskumatu rännaku. Eelmises filmis seisis Elsa silmitsi hirmuga, et tema võimed on teda ümbritseva maailma jaoks liiga tugevad. Selles uues seikluses peab ta aga lootma, et nendest piisab.

Seotud lood:

"Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused" linastub Forum Cinemas kinodes 27. detsembril, eellinastused toimuvad 7. ja 8. detsembril.