Maailma suurima filmisaaga 9. peatüki "Star Wars: Skywalkeri tõus" piletid jõudsid müüki


Star Wars: The Rise of Skywalker (2019)
"Star Wars: Skywalkeri tõus"Foto: CAP/RFS, Capital Pictures/Scanpix

"Star Wars: Skywalkeri tõus" on Forum Cinemas detsembri Kuufilm, mille esilinastused toimuvad 18. detsembril Coca-Cola Plaza iSENSE saalis ja Viljandi kino Centrumis.

Sünopsis: Keegi pole kunagi päriselt kadunud...

Rey (Daisy Ridley) teekond jätkub ning varem või hiljem tuleb tal seista vastamisi nii Kylo Reni (Adam Driver) kui ka ühe veelgi vägevama vastasega.

Kauaoodatud kosmoseseiklus "Star Wars: Skywalkeri tõus" on üheksas peatükk saagast, mis algas enam kui nelja aastakümne eest ning mis praeguse filmiga ka lõpule jõuab. Enne seda aga jõuavad sündida uued legendid ning maha tuleb pidada veel viimane lahing vabaduse nimel.

Saaga küll lõpeb, kuid lugu ise elab igavesti...

Lavastajaks JJ Abrams ("Star Trek"), kes äratas kauge galaktika uuele elule 2015. aastal, mil jõuds linale "Star Wars: Jõud tärkab". Osades Daisy Ridley ("Mõrv Idaekspressis"), Adam Driver ("Marriage Story"), John Boyega ("Attack the Block"), Oscar Isaac ("Ex Machina"), Oscari-võitja Lupita Nyong’o ("Must Panter"), Keri Russell ("Ameeriklased"), Domhnall Gleeson ("About Time"), Anthony Daniels ("Star Wars"), Joonas Suotamo ("Solo: Tähesõdade lugu"), Kelly Marie Tran ("XOXO"), Naomi Ackie, Richard E. Grant ("Logan"), Ian McDiarmid, Billy Dee Williams ("Empire Strikes Back"), Mark Hamill ja Carrie Fisher.

"Star Wars: Skywalkeri tõus" Forum Cinemas esilinastused toimuvad 18. detsembril.