Marveli järgmise suurfilmi "The Eternals" võtteplatsilt leiti pomm, Angelina Jolie ja kogu meeskond evakueeriti

 (2)
Angelina Jolie
Angelina JolieFoto: Xavier Collin, Image Press Agency/Scanpix

The Sun andis teada, et Marveli järgmise suurfilmi "The Eternals" võttepäev jäi poolikuks, kui meeskond ja näitlejad, kelle hulgas olid ka Angelina Jolie ja Richard Madden, ootamatult evakueeriti. Põhjuseks oli võtteplatsilt leitud Teise maailmasõja aegne pomm.

"The Eternals" meeskond ja näitlejad viibisid The Suni andmetel parasjagu Kanaari saarestikul asuval Fuerteventura saarel, kui täiesti kogemata leiti võtteplatsilt Teisest maailmasõjast pärit pomm.

Pärast filmimeeskonna evakueerimist saabusid pommieksperdid, kes asusid lõhkekeha kahjutuks tegema ning eemaldasid selle võtteplatsilt.

Kuna Fuerteventura saarel asus väidetavalt kunagi natside Teise maailmasõja aegne baas, siis arvatakse, et lõhkemata pomm oligi sellest ajast pärit.

"The Eternals" on Marveli Kinouniversumi 4. peatükki kuuluv film. Kokku ilmub järgmise kahe aasta jooksul 10 filmi ja seriaali.

Jack Kirby loodud koomiksiseerial põhinev "The Eternals" on täielik kosmosefilm. Lugu leiab aset miljardeid aastaid tagasi inimkonna sünni alguses kuskil kaugel kosmose sügavustes.

Seotud lood:

Filmi režissöör on Chloe Zhao ("The Rider"). "The Eternals" viib Marveli filmid kosmosesse, sest loo peategelased on surematud kosmilised olendid. Võtetega alustatakse septembris ning plaanipärane lõpp peaks saabuma jaanuaris.

Kaasa teevad Angelina Jolie, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Salma Hayek, Lia McHugh ja Don Lee.