Miks ometi? Emily Blunt sai sama filmi eest 13 miljonit dollarit vähem palka kui The Rock


Miks ometi? Emily Blunt sai sama filmi eest 13 miljonit dollarit vähem palka kui The Rock
Foto: Scanpix

Nii Dwayne "The Rock" Johnson kui ka Emily Blunt on Hollywoodi A-kategooria staarid, kellel ette näidata muljetavaldav resümee, ent Disney meelest on Rock rohkem väärt kui Blunt.

Näitlejad kehastavad peategelasi filmis "Jungle Cruise" ja väljaande TMZ andmete kohaselt saab The Rock oma töö eest kaks kord rohkem palka. Kui mehele makstakse rolli eest 22 miljonit dollarit, siis Blunt saab vaid 9 miljonit dollarit.

The Rock on Daniel Craigi järel üks enim teenivamaid näitlejaid Hollywoodis, kellele on tuntust toonud "Kiirete ja vihaste" filmid, "Moana" ning mitmed suvised kinohitid. Emily Blun on aga Kuldgloobusega pärjatud näitleja, kellel ette näidata rollid menufilmides "A Quiet Place," "Sicario," "Edge of Tomorrow" ja "The Devil Wears Prada".

Palgalõhe pole kahjuks Hollywoodis midagi uut. Möödunud aastal maksti näiteks Mark Wahlbergile filmi "All the Money in the World" lisavõtete eest 1,5 miljonit dollarit, samal ajal kui tema kolleegi Michelle Williams tegi need tasuta. Pärast rahva pahameelt otsustas Wahlberg oma palgatšeki heategevuseks annetada.