Nädalavahetusel võidutses Eesti kinodes superkangelaste eepiline kodusõda


Nädalavahetusel võidutses Eesti kinodes superkangelaste eepiline kodusõda
"Kapten Ameerika: Kodusõda"Forum Cinemas AS

"Kapten Ameerika: Kodusõda" trügis kõikidest teistest uutest tulijatest 10 123 vaatajaga pika sammuga ette. 4 nädalat edetabeli tippu valitsenud uus Eesti film "Päevad, mis ajasid segadusse" pidi Raudmehe ja Kapten Ameerika suurele madinale alla vanduma.

Nädalavahetuse (29.04-01.05) teisele kohale maandus samuti oma esimese nädalaga alustanud animatsioon "Hundid ja lambad", kolmanda koha võttis katastroofifilm "Ekipaaž", neljanda meie oma "Päevad, mis ajasid segadusse", viienda "Džungliraamat", kuuenda "Alt üles" Tom Hiddlestone'iga peaosas ja väärikale seitsmendale kohale jõudis "Kütt ja kaks kuningannat".

"Kapten Ameerika: Kodusõda" linastub USA-s alles 6. mail, kuid ülejäänud maailm on filmi nautinud juba 29. aprillist saadik. Film teenis avanädalavahetuse lõikes 200,2 miljonit dollarit. "Tasujad: Ultroni ajastu" teenis samal ajavahemikul eelmisel aastal 201,2 miljonit dollarit. Marveli superkangelasefilmide jõud ei pasta raugevat ning alates 6. maist on oodata ka USA avanädalavahetuste rekordite purustamist.