Netflixi andmetel vaatas "Breaking Badi" filmi esimese nädala jooksul üle 25 miljoni majapidamise


Netflixi andmetel vaatas "Breaking Badi" filmi esimese nädala jooksul üle 25 miljoni majapidamise
"El Camino: A Breaking Bad Movie" Ekraanitõmmis

Netflix andis teada, et "Breaking Badi" filmi "El Camino: A Breaking Bad Movie" vaatas esimese nädala jooksul 25 734 392 majapidamist.

Kriitikute arvustusi koondavas portaalis Rotten Tomatoes kujunes filmi hinnanguks 92% ning fännide hinnangul on tegu enamjaolt vajaliku epiloogiga, mis näitab armastatud tegelase elu pärast seriaali lõppu.

Viis hooaega kestnud "Breaking Bad" sai 2013. aastal läbi ning jättis õhku mitmed küsimused. Kõige põletavam oli aga see, et mis sai pärast finaali sündmusi Jesse Pinkmanist (Aaron Paul). 11. oktoobril Netflixis linastunud film "El Camino: A Breaking Bad Movie" jätkabki sealt, kus seriaal pooleli jäi.

Filmis peab Jesse'i leppima oma minevikuga, et oma eluga edasi liikuda. Kaasa teevad veel Jesse'i sõbrad Badger (Matt Jones) ja Skinny Pete (Charles Baker).

"Breaking Bad" jooksis aastatel 2008 - 2013. Seriaali looja Vince Gilligan tegi ka eelloo "Better Call Saul", mis jätkab järgmisel aastal viienda hooajaga. Nüüd lavastas ja kirjutas Gilligan ka kahe tunnise "Breaking Badi" filmi "El Camino: A Breaking Bad Movie".

Film jõudis üheks nädalavahetuseks ka USA kinodesse ning alustas Netflixis 11. oktoobril.