Orlando Bloom sai kolme "Sõrmuste isanda" filmi eest ainult 175 000 dollarit


Picture No. 10324873
"Sõrmuste isand: Kaks kantsi" (2002)Foto: Ronald Grant Archive, Mary Evans/Scanpix

Hiljuti Amazon Prime Videos alustanud "Carnival Row", aga muidugi ka "Sõrmuste isanda" triloogia ja "Kariibi mere piraatide" esimese kolme filmi staar Orlando Bloom käis Howard Sterni raadiosaates "Howard 100", kus rääkis välja, et sai 2.9 miljardit dollarit tagasi teeninud kolme "Sõrmuste isanda" filmi pealt palgaks ainult 175 000 dollarit.

Summa võib tunduda väike, aga Bloom oli enne "Sõrmuste isanda" filme täiesti tundmatu ning kõlab loomulikult, et stuudio ei hakanud tema teele suuri summasid viskama.

Bloom on siiani tänulik, et sai nendes filmides osaleda ning ütles, et teeks selle kõik uuesti läbi poole väiksema summa eest. Näitleja kinnitas, et tema palganumber sai väikse boonuse, kui filmid välja tulid, sest need osutusid ülemaailmseteks megahittideks.

"Sõrmuste isanda" filmidele järgnenud "Kariibi mere piraatide" filmid olid Bloomi jaoks eriti kasumlikud, sest siis sai ta palganumbri eest juba päris mitu maja osta.

Praegu 42-aastane näitleja võis küll pärast "Sõrmuste isanda" ja "Kariibi mere piraatide" filme areenilt kaduda, kuid nüüd on ta tagasi Amazoni fantaasiaseriaalis "Carnival Row".