Oscarite ülekanne juba sellel nädalavahetusel Filmzone'is ning üks õnnelik vaataja saab minna koos sõbraga 2021 Oscarite jagamisele kohale


Oscarite ülekanne juba sellel nädalavahetusel Filmzone'is ning üks õnnelik vaataja saab minna koos sõbraga 2021 Oscarite jagamisele kohale
Oscarid 2020Allikas: Oscars.org

Oscarite ülekanne Hollywoodist algab 9. veebruari hilisööl (10. veebruari varahommikul) kell 01.30 Filmzone kanalil staaride suurejoonelise saabumisega punasele vaibale ning jätkub kell 03.00 auhinnagala otseülekandega.

Filmimaailma üks suurimaid sündmuseid Oscarite auhinnagaala toimub sellel nädalavahetusel Los Angelese linnas Hollywoodis, mis toimub teist korda järjest ilma õhtujuhita.

11 Oscari nominent "Jokker" Allikas: Forum Cinemas

Vaatajatele lubatakse vägevat etendust nii tuntud esinejate kui üllatuste poolelt. Sellel korral on enim nominatsioone saanud suurejooneline "Jokker", tervelt 11. Quentin Tarantino "Ükskord Hollywoodis", imeline sõjafilm "1917" ja Netflixi superfillm "The Irishman" kõik said 10 nominatsiooni.

Netflixi esimene Oscarite võit oli alles 2017, siis tänavu proovib saada juba parimat filmi ja animatsiooni lisaks teistele paljudele. Striimiteenuste tõus ei ole selgelt peatumas ning Netflixi suunamuutus animatsioonide juurde on selgelt tingitud Disney enda platvormi loomisest ja nende teoste Netflixist eemaldamisest.

10 Oscari nominent "1917" Allikas: Forum Cinemas

Telekanali suurejooneline auhinnamäng

Filmzone’il loosib esmakordselt koostöös Ameerika Filmikunsti- ja teaduste Akadeemiaga välja erakordse auhinna - pääs kahele Oscarite punase vaiba tseremooniale Hollywoodis aastal 2021.

Auhinna võitmiseks tuleb veebruari kuus vaadata Filmzone kanaleid (Filmzone ja Filmzone+), mis jagavad juhiseid loosimises osalemiseks. Mänguperiood kestab kuni 24. veebruarini, mille järel valitakse välja üks õnnelik võitja, kes saab koos kaaslasega 2021. aastal sõita Ameerika Ühendriikidesse Oscarite punase vaiba tseremooniale. Filmzone katab võitjate otsesed reisikulud.

Oscarite eksklusiivne telekanal Balti riikides Allikas: FilmZone

Oscarite punase vaiba tseremoonia on filmimaailma suurim glamuuripidu, millel osalevad isiklikult megastaaridest näitlejad, nimekad lavastajad ja paljud teised juhtivad filmitegijad. Seal käib kogu maailma hindavate pilkude eest läbi juhtivate moe- ning ilukunstnike looming ning antakse stardipauk järgmistele rõiva-, meigi- ja moekunsti rahvusvahelistele trendidele.