Pahad poisid on tagasi: Will Smith ja Martin Lawrence naasevad filmis "Bad Boys for Life"


MCDBABO EC056
"Pahad poisid"Foto: Vida Press

Michael Bay "Pahade poiste" seeria ("Bad Boys", "Bad Boys II") naaseb kinodesse 2018. aastal. Will Smith ja Martin Lawrence naasevad Mike Lowrey ja Marcus Burnetti rollidesse. Kolmandat osa ei lavasta enam "Transformerite" filmidega hõivatud Michael Bay, vaid omanäoliste põnevike poolest tuntud Joe Carnahan ("Narc", "Lumevangid", "Äss mättasse").

Algselt juba järgmisel aastal linastuma pidanud kolmas osa "Bad Boys for Life" ilmub üsna ebatavalisel ajal ülejärgmise aasta jaanuaris. Suure-eelarvelised filmid linastuvad tavaliselt ülerahvastatud suveperioodil, et meelitada kinodesse võimalikult palju huvilisi. See tähendab, et linastusaeg võib veel muutuda. 2019. aastaks on planeeritud ka "Pahad poisid 4", kuid vaadates, et kolmas osa linastub kõigest aasta varem, siis võib see aeg samuti edasi lükkuda.

"Pahad poisid" linastus 1995. aastal ning teine osa "Pahad poisid II" jõudis kinodesse 8 aastat hiljem. Mõlemad filmid olid kassaedu arvestades väga edukad, kuigi kumbki pole kriitiliselt just väga kõrges hinnas.

"Pahad poisid"

"Pahad poisid II"