Parima naispeaosa Oscari varastanud mees tegi tembust otseülekande Facebooki


Frances McDormand
Frances McDormand võitis parima naispeaosa Oscari. Foto: Eric Jamison, AP

90. Oscarite vahest kõige veidram vahejuhtum juhtus pärast galat, kui parima naispeaosa Oscari võitnud Frances McDormand lasi oma Oscarile nime ära graveerida, aga pärast seda varastas kuju üks mees, kes ei lasknud sellega mitte jalga, vaid jäi hoopis peole ning näitas seda kõike Facebooki otseülekandena.

Nüüdseks arreteeritud 47-aastane Terry Bryant tegi oma Facebooki lehekülje vahendusel otseülekannet peolt, kus väitis tema ümber olevatele, et võitis Oscari nii muusika kui ka produtseerimise eest. Ühel hetkel tahtis mees järgmisele peole edasi minna, kuid muretses sissepääsu pärast. Kui ta küsis rahvalt sissepaäsu kohta, siis öeldi talle, et Oscar annab talle ligipääsu ükskõik kuhu.

Los Angelese politsei pidas Bryanti kinni ning Frances McDormand sai oma Oscari tagasi.

Enne politsei saabumist oli kuusluste fotograaf Alex Berliner ja tema meeskond just need, kes Bryanti esialgu taga ajasid, Oscari temalt tagasi nõudsid ja mehel minna lasid enne, kui turvateenistus ta kinni pidas ja politseile üle andis. McDormand olevat aga ise öelnud turvameestele, et nad laseks Bryantil minna.

Bryantil on päris korralik kriminaalne taust - rünnakud, autoröövid ja murdvargus. Mees võeti siiski vahi alla ning kautsjoniks määrati 20 000 dollarit.

Allikas: Variety