RAHVAST HULLUTAV VIDEO | Vanameister Sir Anthony Hopkins üllatas fänne väga veidra videoga


RAHVAST HULLUTAV VIDEO | Vanameister Sir Anthony Hopkins üllatas fänne väga veidra videoga
Sir Anthony Hopkins tantsuhoosEkraanitõmmis

Sir Anthony Hopkins ei kehastu esmaspäeval alanud HBO seriaali "Westworld" 2. hooajas enam enigmaatiliseks Robert Fordiks, aga see ei tähenda, et näitlejal vähem tööd oleks. Hopkinsi jaoks lõppesid hiljuti Amazoni toodetud telefilmi "King Lear" võtted ja see võib selgitada, miks jagas meisterlik karakternäitleja nii oma Twitteris ja Facebookis väga eriskummalist tantsuvideot.

Oma Facebooki leheküljel armastust kasside ja muusika vastu väljendav 80-aastane Hopkins kirjutas videote juurde "Nii juhtub, kui ei saa üldse puhata ja peab kogu aeg töötama" ("This is what happens when you’re all work and no play...").

Videos tantsib näitleja omaenda komponeeritud muusika saatel niivõrd vallatult, et seda on Facebookis vaadatud üle 2.4 miljoni ja Twitteris üle 7.7 miljoni korra.

Eks me kõik ole inimesed ja tahame vahel pärast rasket tööperioodi auru välja lasta.

Viimati Marveli ulmekomöödias "Thor: Ragnarök" ja Michael Bay meeletus möllufilmis "Transformerid: Viimane rüütel" üles astunud Hopkins tegi seda nii.

Seotud lood:

Hopkins tegi "Westworldi" 1. hooajas niivõrd head tööd, et alati suurepärane Youtube'i kanal Nerdwriter tegi tema näitlejameisterlikkusest lausa ülevaate.