Saa esimesena osa uue humoorika superkangelasefilmi "Shazam!" linastusest


Sel nädalal Eesti kinodes alustav DCEU (DC Extended Universe) seitsmes film "Shazam!" on kriitikutelt nii suure hoolega kiita saanud, et seda nimetatakse juba DC üheks parimaks ja naljakamaks filmiks.

Juba homme on sul võimalik olla esimeste seas, kes näeb filmi "Shazam"!

Selleks tule Coca- Cola Plazasse 03. aprill kell 17.20 2. saali eriüritusele Filmiguru. Külalisi ootavad üllatused, enne filmi algust toimub suur auhinnaloos ning kohal on fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

Sünopsis: Meist igaühes on peidus superkangelane, kelle välja toomiseks läheb vaid pisut võlukunsti vaja. Billy Batsoni (Asher Angel) puhul piisab sõna “SHAZAM!” hõikamisest ja tänu iidsele võlurile muutub 14-aastane kasulaps täiskasvanud superkangelaseks Shazamiks (Zachary Levi).

Jumaliku keha, kuid lapse südamega Shazam naudib oma täiskasvanu versiooni, tehes seda, mida iga teismeline supervõimetega peale hakkaks: lõbutsedes nendega! Kas ta suudab lennata? On tal röntgennägemine? Kas ta saab kätest välgunooli pilduda? Kas saab sotsiaalteaduste kontrolltöölt puududa? Shazam asub lapseliku rõõmu ja muretusega oma võimete piire kompima. Kuid samas peab ta oma võimeid kärmelt talitsema õppima, et dr Thaddeus Sivana (Mark Strong) juhitud kurjade surmavate jõududega võidelda.

Auhinnaloos ja film algavad kell 18.00.

Ürituse info ja piletid leiad SIIT.