Selgus "Troonide mängu" kauaoodatud viimase hooaja linastusaeg


"Troonide mängu" ("Game of Thrones") kaheksas ehk viimane hooaeg jõuab meieni aprillis. Vähemalt nii kinnitas HBO väljastatud uus treiler. Täpsemalt kuupäeva pole avalikustatud, kuid vähemalt saavad fännid rahulikult hingata, sest maailma populaarseima seriaali lõppvaatus pole enam kaugel.

Aprillis ilmuv viimane hooaeg hakkab koosnema tavapärasest pikematest episoodidest, sest seekord on kokku ainult kuus osa.

Telekanal HBO on praegu ette valmistamas ka lisaseriaali, mis põhineb George R. R. Martini "Jää ja tule laulu" romaanisarjal. Tegemist uue seriaaliga, mis leiab aset tuhanded aastad enne põhiseriaali sündmusi.

"Troonide mängu" seriaali loojad David Benioff ja DB Weiss tegelevad praegu uue "Star Warsi" triloogia arendamisega ning töös on ka nende enda sulest sündinud "Confederate".

Samal ajal kinnitas hiljuti ka romaanide autor George R. R. Martin uuesti üle, et tal on probleeme "Jää ja tule laulu" kuuenda raamatu "Winds of Winter" lõpetamisega, sest teleseriaali populaarsus on hakanud seda segama. Põhjus seisneb kindlasti ka selles, et ta aitab luua nii uusi "Troonide mängu" seriaale ja ka teisi projekte, mis põhinevad tema raamatutel.