Selgusid järgmiste "Võimatu missiooni" filmide linastuskuupäevad


MISSION: IMPOSSIBLE ROGUE NATION
"Võimatu missioon" jätkub. Foto: Bo Bridges, Paramount Pictures/Skydance Productions/AP/Scanpix

Eelmisel aastal linastunud "Võimatu missioon: Tagajärjed" ("Mission: Impossible – Fallout") ehk 1996. aastal alguse saanud Tom Cruise'i märuliseeria kuues osa ei jää viimaseks, sest nüüd teame, millal saame kinodes näha ka kahte järgmist osa.

Kinoveebi 2018. aasta parimate filmide TOP10 sekka jõudnud "Võimatu missioon: Tagajärjed" meeldis kriitikutele ja publikule ning muidugi osutus film ka väga kassaedukaks.

Viimased kaks osa "Salajane rahvas" ("Rogue Nation") ja "Tagajärjed" ("Fallout") lavastanud Christopher McQuarrie ("Jack Reacher") naaseb ka kahe järgmise osa lavastajatooli.

"Võimatu missioon 7" linastub 2021. aasta 23. juulil ning "Võimatu missioon 8" linastub 2022. aasta 5. augustil. Seitsmenda osa konkurendid hakkavad 2021. aasta juulikuus olema näiteks "Indiana Jones 5" ja veel nimetu Warner Bros. film, mis võib olla mõni plaanipärane DC koomiksifilm.

Seotud lood:

"Tagajärjed" teenis kinodest tagasi 791.1 miljonit dollarit, mis tähendab, et sellest kujunes seeria enimteeninud film.

"Võimatu missiooni" filmid on üle kogu maailma teeninud kokku 3.5 miljardit dollarit.

Tom Cruise on praegu hõivatud "Top Guni" järjelooga "Top Gun: Maverick", mille võtted peatati, et Cruise'il oleks aega reaktiivlennuki juhtumine selgeks õppida. "Maverick" linastub 2020. aasta juunis.