"Siil Sonic" tegi videomängu adaptatsioonide kassarekordi


"Siil Sonic" tegi videomängu adaptatsioonide kassarekordi
"Siil Sonic" 2020Foto: Scanpiz / AP

Eelmisel nädalal linastus üle terve maailma "Siil Sonic", mille tulemine oli raske. 5 miljonit dollarit lisakulu, et teha ümber peategelase välimus ei olnud algus, mida Paramount stuudio oleks tahtnud, kuid avanädalavahetuse kassatulu on seda kohe kindlasti.

"Siil Sonic" alustas enda kinolevi tuuri äärmiselt võimsalt. Avanädalavahetusega 111 miljonit dollarit teeninud film on nüüd läbi aegade kõige paremini alustanud videomängudel põhinev film.

Filmi lavastaja Jeff Fowler tegi õige otsuse filmi linastumine edasi lükata, et peaosaline Sonic ümber disainida. Eelmine aasta kevadel ilmunud esimene treiler võeti interneti ja fännide poolt äärmiselt negatiivselt vastu, eriti just Sonicu väikeste silmade ja inimhammaste tõttu. 5 miljonit maksma läinud lisakulu tõstis filmi maksumuse 87 miljoni dollarini.

"Siil Sonic" esialge versioon Foto: Scanpix/Capital Pictures
Seotud lood:

Paramounti jaoks on see eriti hea uudis, sest eelmisel aastal nende kaks suurt filmi põrusid "Kaksikmees" ja "Terminaator: sünge saatus". Sellel aastal on neilt veel tulemas uus "Top Gun" ja "A Quiet Place 2". Filmikriitikud ja fännid on filmi väga hästi vastu võtnud.

Loe Kinoveebi "Siil Sonic" arvutust.