Siil Sonicu filmiversiooni ümber kujundamine läks maksma 5 miljonit dollarit


Siil Sonicu filmiversiooni ümber kujundamine läks maksma 5 miljonit dollarit
"Siil Sonic" - kinodes 14. veebruarist. Foto: Imdb

Kui aprillis ilmus "Siil Sonicu" esimene treiler, sai kõigile selgeks, et Sega videomängude tegelase välimus on tema esimeses täispikas filmis pehmelt öeldes veider. Seepeale lubasid filmitegijad olukorda parandada, film lükati edasi ning hiljem jõudis avalikkuse ette uus treiler, milles kujutati ka oluliselt parem disainiga peategelast. Peategelase uus välimus läks filmistuudiole Paramount maksma 5 miljonit dollarit.

Argentiina Sonicu fännilehele antud intervjuus kinnitas filmi kallal töötanud animaator, et Sonicu uue välimuse loomiseks kulus 5 kuud ning seda tehti stressivabas keskkonnas. See tähendab, et keegi ei pidanud esmase ebameeldiva välimuse tõttu ületunde tegema.

Animaatorid võtsid ette esialgses treileris olnud Sonicu mudeli ja modernse Sonicu, keda oleme näinud videomängudest ning panid sellest kokku uue nägemuse. Seejuures alustati näost ja hammastest, sest see sai kõige rohkem kriitikat.

Sega videomängude frantsiisil põhinev "Siil Sonic" valmib 2005. aasta Oscaritel parima lühianimatsiooni kategoorias kandideerinud "Gopher Broke" režissööri Jeff Fowleri käe all. Tegemist on tema esimese täispika fimiga.

Uues seikluskomöödias "Siil Sonic" ("Sonic the Hedgehog") ühendavad superkangelane – sinine ja ülikiire Sonic – ning tema (inim)semu Tom (James Marsden) jõud, et peatada maailmavallutamist planeeriv pahalane Doktor Robotnik (Jim Carrey).

Seotud lood:

Esimene treiler vana välimusega:

Uus treiler uue välimusega:

"Siil Sonic" linastub Forum Cinemas kinodes 14. veebruaril.