Sony Channelis esilinastub humoorikas märulisari „L.A. naisuurijad” – peaosas Jessica Alba


Menuka kassahiti „Pahad poisid” tootjatel on valminud uus ja lõbus märulisari „L.A. naisuurijad”. Sarja peategelased on kaks Los Angelese politseijaoskonna naisdetektiivi, keda kehastavad Jessica Alba ja Gabrielle Union.

Syd (hittfilmist „Pahad poisid 2” tuttav Gabrielle Union) asub Los Angeleses tööle detektiivina ja kui talle määratakse paariliseks töötav ema Nancy (filmidest „Patu linn”, „Sinisesse sügavikku” jpt teada-tuntud Jessica Alba), on kiirelt selge, et kaks naist on küll oma ala parimad, kuid teineteise täielikud vastandid.

Olgugi et naised ei ole peaaegu kunagi üksmeelel, on mõlema eesmärk võidelda kuritegevuse ja kõige ohtlikumate kriminaalidega. See aga lähendab paarilisi ja õpetab neid teineteist usaldama ning toetama.

„L.A. naisuurijad” esilinastus Ameerika Ühendriikides selle aasta maikuus ja sarja esimesel hooajal oli ligi 3 miljonit vaatajat. Juba kuu aega hiljem teatati, et sarjale toodetakse kindlasti ka teine hooaeg. Filmimist alustati sügisel ja televaatajateni peaks teine hooaeg jõudma aastal 2020.

Põnev ja kaasahaarav komöödia-märulisari „L.A. naisuurijad” on telekanali Sony Channel eetris alates 16. detsembrist argipäevaõhtuti kell 20.40.