Sony Pictures ning Sony Channel ja Sony Turbo hakkavad koostöö tulemusena näitama märtsist alates tuliuusi filme


Venom
"Venom"Foto: Sony Pictures, AP/Scanpix

Filmistuudio Sony Pictures ning populaarsed meelelahutuskanalid Sony Channel ja Sony Turbo sõlmisid veebruaris eksklusiivse kokkuleppe ja näitavad alates märtsist Baltikumis tuliuusi filme, mis on eetris igal nädalavahetusel.

Televaatajatel avaneb võimalus näha uusi filme, mis jõuavad kinolinalt otse Sony kanalitesse. Enamjaolt on tegemist 2018. ja 2019. aasta filmidega, mis nüüd esimest korda tele-ekraanidele jõuavad. Nende seas on näiteks "Venom“, "Kutsuge McCall“, "Blade Runner 2049“, "Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus“ ja tulevased "Mehed mustas: globaalne oht“ ja "Ämblikmees: kodust kaugel“ ja paljud teised.

Telekanali Sony Channel kavas on kvaliteesed krimisarjad, komöödiad, ajaloolised kostüümidraamad, auhinnatud draamasarjad ning romantilised ja koguperefilmid. Sony Turbo on kanal märuli-, seiklus, müstika- ja ulmefännidele. Eestis on kanalid nähtavad Telia, Elisa, STV, TT Networks, Fill Networks, Telset, Uus Programm, Levikom, BMA ja Tvhunt võrkudes. Täpsema info saamiseks võtke palun ühendust oma teleteenuse pakkujaga.