Südamlik saade loomasõpradele: telekanal Viasat Nature toob vaatajateni sarja Mägiküla loomaarst”


Tehke tutvust kuldse südamega mehe Scott Millersiga, kes hoolitseb innukalt oma väikeste ja suurte patsientide eest vaikses külakohas Richmondis Londoni lähistel. Olgu tegemist perega, kes kardab oma palju armastatud labradori pärast, chihuahuaga, kes seisab silmitsi lahinguga elu eest või haavatud rebasega, kes naaseb loodusesse — neile kõigile saab nüüd teleekraanide vahendusel kaasa elada.

Scott on pärit Austraaliast, kuid tema vanemad on Briti päritolu. Oma karjääri alustas ta suures loomakliinikus Sydneys, mis oli ka populaarse saate „Animal Hospital” koduks. Inglismaale kolis mees juba üle kümne aasta tagasi ja Briti kaamerasilmale pole ta eelnevalt siiski päris võõras. Ta on olnud eetris saate „Big Brother” osas, kus tal tuli ühes kodus kanade eest hoolitseda. Scott võitis kiiresti vaatajate südamed oma sarmikuse, pühendumuse ja karismaga ning nõnda tekkiski produtsentidel mõte asuda jälgima armastatud doktori tegemisi.

Saade on eriline maiuspala loomasõpradele. Seda vaadates saab kiigata toreda arsti, tema super armsa pere ja lojaalsete püsiklientide päevatoimetustesse.

Sari „Mägiküla loomaarst” on eetris alates tänasest kell 20.00.

Selleks, et näha telekanalit Viasat Nature, võta ühendust oma teleteenuse pakkujaga.