TÄNA DELFI TV-s | Tallinna Polütehnikumi filmifestivalil selgitatakse välja parimad filmid


11. aprillil 2019 toimub Tallinna Polütehnikumi Filmifestivali 2019 lõpugala kinos Artis.
Neljandat korda toimuva Tallinna Polütehnikumi Filmifestivali galaõhtu otseülekannet on võimalik vaadata 11. aprillil Delfi TV-s algusega kell 18.10.

Tallinna Polütehnikumi Filmifestival sai alguse 2015. aastal, õpilasesinduse algatusest. Esimesel aastal oli võistlustules vaid kuus oma kooli õpilaste poolt tehtud lühifilmi. Nelja aastaga on filmide arv mitmekordistunud ning esmakordselt on kutseõppeasutuste ja gümnaasiumite õpilaste tööde kõrval võistlustules ka kolme erineva kõrgkool tudengite võistlustööd.

Tänavu asuvad Tallinna Polütehnikumi Filmifestivali 2019 võitja tiitlile kandideerima 24 eripalgelist filmi. Välja antakse parima muusikavideo, parima dokumentaalfilmi, parima animatsiooni, parima sketši ja parima lühimängufilmi tiitlid. Tallinna Polütehnikumi filmifestivali 2019. aasta kohtunike kogusse kuulusid: TTV juhatuse liige Revo Raudjärv, ETV režissöör Krista Rannamäe, operaator Margus Malm ning armastatud näitlejad Aarne Soro (teater Ugala), Tambet Tuisk ning Andrus Vaarik (Tallinna Linnateater).

Lisaks kohtunikele on võimalik oma sõna sekka öelda ka vaatajatel - Tallinna Polütehnikumi Filmifestivali 2019 võitja otsustavad publik saalis ja otseülekande vaataja SMS hääletuse teel.

TPTFF 2019 korraldavad Tallinna Polütehnikumi õpilased ja õpetajad.
Tallinna Polütehnikumi Filmifestivali ametlik kodulehekülg: https://filmifestival.tptlive.ee/
Täiendavat infot ka: https://www.facebook.com/tptfilmifestival/