Tartu Elektriteater alustab suvise välikinoga Aparaaditehases


Tartu Elektriteater alustab suvise välikinoga Aparaaditehases
Tartu Elektriteatri suvine välikino Aparaaditehases.Foto: Tartu Elektriteater

Käesoleval suvel juba kolmandat välikinohooaega alustav väärtfilmikino Elektriteater seab end seekord püsivamalt sisse hubasesse Aparaaditehase Taskuparki, et sumedatel juulikuu õhtutel publikut mitmekesise filmivalikuga rõõmustada. Kinolinale jõuavad nii uued kui vanad lemmikud ning kava saab olema suviselt kerge ja mõnus.

Suvise välikino avafilmiks on 6. juulil linastuv rohkelt auhindu ja publiku südame võitnud “La La Land”, mis võlub vaatajaid imelise originaalmuusikaga ning sobib suveõhtusse kui valatult.

Vanadest publikulemmikutest tulevad näitamisele veel Itaalia õhtusöögikomöödia “Täiuslikud võõrad” ja romantiline krimipõnevik “Ohtlik sõit”. Kodumaistest linateostest saab vaadata põnevat dokumentaalfilmi “Nõukogude hipid”, imelist musta huumoriga vürtsitatud fantaasiafilmi “November” ning armastatud kirjaniku Leelo Tungla lapsepõlvest jutustavat südamlikku mängufilmi “Seltsimees laps”. Särtsu lisab kinokavale uhiuus krimikomöödia “Oceani 8”, kus teeb kaasa tõeliselt võimas näitlejannade ansambel.

Seotud lood:

Kõik seansid algavad kell 23:00 ning vihmase ilma korral toimuvad linastused Elektriteatri tubases kinosaalis aadressil Jakobi 1.

Kinokava ning pileti- ja filmiinfo on leitav Elektriteatri kodulehelt.