TREILER | Dwayne Johnson klassikalise fantaasiafilmi järjes "Jumanji: Tere tulemast džunglisse"


1995. aasta hoogne fantaasiafilm "Jumanji" on oluline kahel põhjusel - peaosades oli superstaar Robin Williams ja noor Kirsten Dunst. Detsembris jõuab kinodesse filmi järg Dwayne Johnsoni, Kevin Harti, Jack Blacki ja Karen Gillaniga peaosades.

Robin Williamsi poolt varem kehastatud Alan Parrish pole siiski unustatud - filmitegijad lubasid Williamsi surematut tegelast igatpidi austada järjes, mis leiab aset 20 aastat pärast esimese osa sündmusi.

Sünopsis: Neli keskkooliõpilast avastavad vana videomängukonsooli mänguga „Jumanji”,millest nad kuulnudki pole, ja satuvad kohe mängus peituvasse džunglisse. Neist saavad nende valitud avatarid. Mängurist Spencer on musklimehest seikleja (Dwayne Johnson), jalgpallur Fridge kaotab enda sõnul „oma keha parimad jalad” ning muutub Einsteiniks (Kevin Hart), popist neiust Bethanyst saab keskealine meessoost professor (Jack Black) ning müürilillest Marthast saab vägev sõdalane (Karen Gillian). Noored avastavad, et "Jumanjit" ei tule lihtsalt mängida, vaid seal ka ellu jääda. Mängu võitmiseks ja pärismaailma naasmiseks seisab neil ees elu ohtlikem seiklus, tuleb leida, mis Alan Parrish 20 aasta eest maha jättis, ja muuta arvamust endist. Või muidu jäädaksegi igaveseks mängu...

Seotud lood:

Nii nägi välja 1995. aasta "Jumanji".

"Jumanji: Tere tulemast džunglisse" linastub 22. detsembril.

Eestikeelne treiler.