"Troonide mängu" näitleja sõnul vajavad fännid pärast viimast hooaega teraapilist abi


Troonide mäng
"Troonide mäng"Foto: Helen Sloan, AP/HBO/Scanpix

HBO hittseriaal "Troonide mäng" saab aprillis läbi. Kaheksanda ehk viimase hooaja lõpp olevat aga niivõrd hullumeelne, et Brienne'i kehastava Gwendoline Christie sõnul vajavad fännid pärast teraapilist abi.

Arvestades, et tavapärasest pikemate episoodidega viimane hooaeg ilmub juba aprillis, siis on tõesti imekspandav, et me pole näinud ühtegi värskete stseenidega treilerit. Lisaks on veel hämmastavam see, et ükski näitleja pole 8. hooaja kohta midagi kas või kogemata paljastanud.

Brienne'i kehastav Gwendoline Christie, keda oleme näinud ka viimastes "Star Warsi" põhiseeria filmides, andis portaalile E News! mõista, et "Troonide mängu" fännid vajavad pärast viimast hooaega lausa teraapilist abi. Sellega viitas ta muidugi pöörastele sündmustele, mida osa keegi oodata.

"Ma arvan, et seriaali lõppemine toob kaasa professionaalse abi otsimise", ütles Christie, kes lisas, et ka temal on viimast hooaega väga raske vaadata.

Seni oleme kuulnud, et Sansat kehastav Sophie Turner oli pärast viimase hooaja episoodide stsenaariumite lugemist lihtsalt tuim. Samuti tunnistas Daeneryst kehastav Emilia Clarke tunnistas, et viimane hooaeg mõjus talle väga tähendusrikkalt.

Seotud lood:

Samal ajal teatas Jon Snow'd kehastav Kit Harington, et temal pole enam mingit huvi sellesse rolli naasta.

Telekanal HBO on praegu ette valmistamas ka lisaseriaali, mis põhineb George R. R. Martini "Jää ja tule laulu" romaanisarjal. Tegemist uue seriaaliga, mis leiab aset tuhanded aastad enne põhiseriaali sündmusi.

"Troonide mängu" seriaali loojad David Benioff ja DB Weiss tegelevad praegu uue "Star Warsi" triloogia arendamisega ning töös on ka nende enda sulest sündinud "Confederate".

Allikas: goodmorningamerica.com