Üle miljardi dollari tagasi teeninud rekordifilm "Jokker" võib saada järje

 (4)
Joker (2019)
"Jokker" ("Joker") - praegu kinodes. Foto: CAP/FB, Capital Pictures/Scanpix

Hiljuti hakkasid levima teated, et filmistuudio Warner Bros andis rohelise tule üle miljardi dollari kassatulu teeninud "Jokkeri" järje jaoks. Tagasi olevat ka režissöör Todd Phillips ja Jokkerit kehastanud Joaquin Phoenix. Režissöör Phillips andis aga kohe teada, et midagi sellist pole juhtunud, mis aga ei tähenda, et üle ootuste palju tagasi teeninud "Jokkerile" kunagi järge ei tule.

20. novembril andsid The Hollywood Reporter ja Deadline teada, et Warner Bros on valmis tegema "Jokkerile" järje. Uudis jõudis avalikkuse ette pärast seda, kui film ületas kinokassas ühe miljardi dollari piiri. Lisaks selgus, et töös pole mitte ainult "Jokkeri" järg, mis tooks tagasi režissöör Phillipsi ja peaosa kehastanud Phoenixi, vaid ka erinevate DC koomiksite tegelaste sünged sünnilood.

Phillips ütles aga filmiportaalile IndieWire, et see kõik on vale ning ühtegi kohtumist pole olnud "Jokkeri" järje ega koomiksitegelaste sünnilugude suhtes.

Režissöör pakkus tõesti stuudiole välja idee teha karakteripõhised ja sünged koomiksifilmid DC tegelaste sünnilugudest, aga see oli ammu enne "Jokkeri" kallale asumist ning stuudiole see idee ka üldse ei sobinud. Neile meeldis aga mõte süngest sünniloost, millest sündiski "Jokker".

Seotud lood:

Phillips ja Phoenix on omavahel "Jokkeri" järje üle küll arutanud, kuid ühtegi ametlikku käiku pole praegusel hetkel veel vastu võetud.

"Jokker" on praegu Forum Cinemas kinodes.