Uus piraadifilm tulekul! Kangelannana astub üles „Röövlindudest“ tuntud Margot Robbie

 (2)
Uus piraadifilm tulekul! Kangelannana astub üles „Röövlindudest“ tuntud Margot Robbie
Margot RobbieFoto: Scanpix

Hiljuti teatati, et Margot Robbie, kes on paljudele tuttav linateosest „Harley Quinn: Röövlinnud“, näitleb uues „Kariibi mere piraatide“ filmis. Kusjuures mõlema filmi stsenaristiks on Christina Hodson.

Tegemist on eraldiseisva filmiprojektiga ehk see pole otseselt seotud eelnevate „Kariibi mere piraatide“ filmidega. Lisaks pole film seotud mõne aja pärast ilmuva „Kariibi mere piraatide“ filmiga, mille stsenaristideks on Ted Elliott ja Craig Mazin.

Kõnealuse piraadifilmi keskmes on aga kangelanna ja filmi sisu pole seotud piraadifilmidega, milles mängis teiste seas Johnny Depp. Kahtlemata leidub sarnasusi eelnevate piraadifilmidega, sest tegevus toimub sarnastes kohtades.

„Kariibi mere piraatide“ filmifrantsiisi ostsis Disney 4,5 miljardi dollari eest. Uute filmide tegemine on aga takerdunud osaliselt Johnny Deppi ja Amber Heardi vahelise tulise kohtuvaidluse tõttu.

Margot Robbie näol on uues piraadifilmis põhikangelane aga naine, mis lisab asjale värskust, sest siiani on suurem osa filmikangelasi olnud mehed.

Allikas: cosmicbook.news