Vaata omal vastutusel: uue tõsielul põhineva krimisarja “Maltese: Maffia detektiiv” ülipõnev treiler


Kanal Epic Drama toob vaatajateni uue kaheksaosalise tõsielul põhineva krimidraama “Maltese: maffia detektiiv”, mis on inspireeritud Sitsiilia jõukude verisest valitsusajast. Sarja autorite sulest on pärit veel teinegi Itaalia krimisari “Gomorra”.

Sarja tegevus toimub 1970ndatel ning see on lugu korruptsioonist, võimust ja isiklikust kättemaksust. Pealtnäha lihtlabase mõrvaloo taga peitub suuremõõtmeline juhtum, mis hõlmab mõistatuslikke kadumisi ja hulka salajasi tapmisi. Komissar Maltese paljastab keerulise võrgustiku, kus lokkab korruptsioon ja seadusetus ning mõrvarid ja kurjategijad töötavad külg-külje kõrval mõjukate, kuid puutumatute elanikega, kelle hulgas on ka valitsustegelasi.

Epic Drama

Maltese riskib uurimise käigus enda eluga, puutudes kokku teda tapma saadetud mõrtsukatega. Paljud tema sõbrad ja tuttavad tapetakse ning ohtu satub ka tema armastatud naise elu.

Seotud lood:

“Maltese: maffia detektiiv” on ühtaegu karm ja ilus. See on justkui segu “Ristiisa” traagilisusest ja halastamatusest ning menusarja “Mad Men” stiilipuhtusest. Sari esilinastub 2. märtsil kell 22.00 telekanalil Epic Drama ja on eetris igal laupäeval.

Epic Drama telekanal on kättesaadav Telia ja Levikomi klientidele.

Epic Drama