Vahva üllatus! Käivad sahinad, et Jennifer Aniston saab varsti lapsevanemaks


Vahva üllatus! Käivad sahinad, et Jennifer Aniston saab varsti lapsevanemaks
Foto: Scanpix

Armastatud näitlejanna Jennifer Aniston tähistab veebruarikuus 50. sünnipäeva. Ameerika kõmulehed kirjutavad aga, et näitlejanna olevat otsustanud üksikvanema saatuse kasuks ja räägitakse, et Jenniferist saab peagi ema.

Väljaande Globe hinnangul on Jenniferil plaanis adopteerida Mehhiko lastekodust väike tüdruk. Seriaalist “Sõbrad” tuntud näitlejanna olevat lahke abikäe ulatanud kahele Mehhikos asuvale lastekodule. Talle jäi aga silma armas pruunisilmne tütarlaps, kellele ta soovib kodu pakkuda.

Aasta ja kuu vanune tütarlaps on orb. Ta on kaotanud mõlemad vanemad. Küll aga naeratas talle õnn, sest Jennifer otsustas ta anonüümseks jääda sooviva allika väitel lapsendada.

Mõni aeg tagasi kirjutas väljaanne NW, et Jenniferile on lapse adopteerimisel toeks ka tuntud näitlejanna Sandra Bullock, kes mängis hiljuti Netflixis linastunud filmis "Bird Box" (2018). Küll aga väitis Jennifer Anistoni pressiesindaja, et praegu pole näitlejannal lapsendamismõtteid olnud.

Jennifer Aniston on olnud kaks korda abielus. Abielu Brad Pittiga purunes 2005. aastal. Nende püha liit kestis neli ja pool aastat. 2015. aastal abiellus Jennifer aga näitleja Justin Theroux’ga, kuid nende suhe kestis alla kahe aasta.