Valentinipäeval toob kino oma kavva erilist romantikat ja häid pakkumisi


Valentinipäeval toob kino oma kavva erilist romantikat ja häid pakkumisi
„Romeo ja Julia“Allikas: Forum Cinemas

Vaid valentinipäeva õhtuks toob Forum Cinemas Coca-Cola Plaza korduslinastusena taas kinno hinnatud tantsuetenduse „Romeo ja Julia“ ning Rotermanni sõbrapäeva eripakkumise, mis koosneb romantilisest õhtusöögist ja õhtusest kinoseansist.

„Romeo ja Julia“ Allikas: Forum Cinemas

Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner selgitas, et möödunud aasta lõpus linastunud „Romeo ja Julia“ oli 2019. aasta oodatuimaks tantsuetenduseks kuulutatud lavastus ning just valentinipäev on hetk, kus seda oleks kõige sobilikum uuesti vaatama tulla. Ülekanne on kinokavas vaid ühel õhtul.

Ühe hinnatuima kaasaegse tantsu koreograafi Sir Matthew Bourne’i „Romeo ja Julia“ pakatab noorusest ja elujõust ning esitajateks on Ühendkuningriigi säravaimad tantsijad tantsutrupist New Adventures.

Sõbrapäeva puhul on Coca-Cola Plazal varuks veel üks eripakkumine – nimelt koostöös Rotermanniga on loodud võimalus soetada endale eripakett, mis koosneb tasuta romantilisest mitmekäigulisest õhtusöögist restoranis R14 või Loo Jang ning peale seda kinokülastusest, kus valikus on „Talve“ või „Soovide maraton“. Pakkumise juurde kuulub ka tasuta parkimine Rotermanni maa-aluses parklas ning restoranis juba ees ootav lillekimp.

"Jää 2" Allikas: Forum Cinemas

Venemaa filmitööstuse huvilised on valentinipäeval aga väga oodatud kinno ka Volna Raadio korraldatud eriseansile, mil tuleb näitamisele ülipopulaarse armastust täis filmi „Jää“ järg „Jää 2“.

Rotermanni ja Forum Cinemas eripakkumine:

https://www.vabalaud.ee/et/campaign/rotermann

Matthew Bourne’i „Romeo ja Julia“

https://www.forumcinemas.ee/event/302333/title/matthew_bournei_romeo_ja_julia/