Vanamees ja Nublu said valmis uue muusikavideoga

 (9)

“Vanamehe film” kogus kinodes 86 608 vaatajat, mis teeb sellest läbi aegade edukaima Eesti täispika nukufilmi. Alates 12. detsembrist on filmi võimalik vaadata Telia, Elisa kui ka netikino.ee videolaenutustes. Selle suursündmuse tähistamiseks võttis Vanamees veidi napsu ja laadis filmi lõputiitrite ajal kõlanud nublu uue laulu ja muusikavideo internetti. Vanaisa vahelesegamiste kiuste teeb loos debüüdi ka lapselaps Priidik, kelle artistinimeks on Lord Priid¥k .

Netikino.ee videolaenutuses olev filmiversioon on märkimisväärne selle poolest, et filmi on võimalik vaadata ülemaailmselt. Lisaks on filmi vaadates võimalik valida algupärase heliriba ja kommentaaridega heliribade vahel. Saadaval on nii Vanamehe ja lastelaste kui ka režissööride Mikk Mägi ja Oskar Lehemaa kommentaarid.

Suurimate fännide jõulupalavikku aitavad leevendada filmi DVD ja ülimenukad meened - Eesti esimene mullipea ehk bobble-head minifiguur ning Vanamehe seltskonnamäng, mida jagub kauplustes veel ainult kiirematele.

"Vanamehe film" on põlvkondi ühendav, eepiline road-movie, mis peaks pühkima tolmu iidselt rahvatarkuselt, et piim - see on suur vastutus.