VIDEO | Lady Gaga ja Bradley Cooper esitasid esimest korda avalikul kontserdil filmist "Täht on sündinud" pärit hittlugu


Lady Gaga esitas oma hiljutisel kontserdil filmist "Täht on sündinud" pärit hittlugu "Shallow", mida ta filmis laulis nii üksi kui ka koos režissööri ja peaosalise Bradley Cooperiga, aga nüüd oli see esimene kord, kui nad lugu koos kontserdil esitasid. Muidugi filmisid fännid laulu ka iga võimaliku nurga alt üles.

Kaheksa Oscari nominatsiooni kogunud Bradley Cooperi "Täht on sündinud" ("A Star Is Born") osutus tõeliseks hitiks nii publiku kui ka kriitikute hulgas. Suurt osa mängis muidugi muusika ning eelkõige just pala nimega "Shallow", mida Cooperi ja Lady Gaga tegelaskujud filmis esitavad.

Laupäeva õhtul esines Lady Gaga Las Vegases ja kuigi ta on oma kontsertidel filmis kõlanud lugu ka varem esitanud, siis seekord esitas ta seda hoopis teistmoodi, sest esmakordselt laulis laval temaga koos ka Bradley Cooper.

"Täht on sündinud" tõi Lady Gagale ka parima naiskõrvalosa Oscari nominatsiooni. Cooper sai parima meespeaosa ja Sam Elliott parima meeskõrvalosa Oscari nominatsioonid. 25. veeburaril selgub, kas Cooperi režiidebüüt viib koju ka parima filmi Oscari.

Seotud lood:

Sama video teise nurga alt.

Filmis kõlas lugu aga nii.