VIDEO | Mis oleks, kui "Terminaatori" filmide peaosas oleks olnud Schwarzeneggeri asemel hoopis Sylvester Stallone?


YouTube'i kanal Ctrl Shift Face on vaikselt tuntust kogumas ja seda ühel väga konkreetsel põhjusel: sinna kogunevad vaikselt Deepfake tehnoloogia abil muudetud filmistseenid. See tähendab, et näitlejate näod vahetatakse mõne teise vastu välja. Selle abil tehti ka "Terminaator 2: Kohtupäev" ("Terminator 2: Judgement Day") stseenid ümber ning Arnold Schwarzeneggeri nägu vahetati Sylvester Stallone'i vastu välja.

Ühte neist videotest jagas ka Sylvester Stallone oma Instagrami kontol.

Ctrl Shift Face kanalis on veel ka klipid David Fincheri filmist "Kaklusklubi" ("Fight Club"). Seekord pole vahetatud filmis peaosalisi kehastanud Brad Pitti ja Edward Nortonit teiste näitlejate vastu välja, vaid nad toodi hoopis kahes stseenis kokku. Kuna tegelikult kehastavad mõlemad näitlejad ühte ja sama kahestunud isiksusega tegelast, siis tehti klipid ümber, et näeksime ühes kaadris Nortoni ja teises Pitti nägu.

Seotud lood:

Kõige kummalisem on aga klipp Heath Ledgeri komöödiast "Rüütli lugu" ("A Knight's Tale"), kus peategelane vahetati välja "Pimeduse rüütlist" ("The Dark Knight") pärit Jokkeri vastu. Ka teda kehastas Ledger.