VÕITMATUD KANGELASED: "Kapten Ameerika: Kodusõda" on aasta enimteeninud film


VÕITMATUD KANGELASED: "Kapten Ameerika: Kodusõda" on aasta enimteeninud film
Kapten Ameerika: KodusõdaForum Cinemas AS

"Kapten Ameerika: Kodusõda" on maailma kinodest kokku korjanud 981.9 miljonit dollarit, andes filmile senise aasta edukaima linateose tiitli. "Kodusõja" kannul on ainult "Zootropolis" ja "Džungliraamat". Olukorra muudab veel uhkemaks tõsiasi, et "Kodusõda" on kinodes olnud vaid poolteist kuud ning USA kinodes kõigest kaks nädalat, kuid film on juba lähenemas 1 miljardi märgile.

Globaalses võtmes on "Kodusõda" väga edukas, kuid USA kinodes peab film veel järgi jõudma "Zootropolisele", "Batman vs Superman: Õigluse koidikule" ja "Džungliraamatule". USA kinodes teenitud kassatulusid vaadates on aasta suurim üllataja endiselt humoorikalt verine "Deadpool".

Kassatulusid hinnates loeb siiski üle kogu maailma teenitud summad ning selle poolest "Kodusõda" võitmatu, sest ükski teine sel suvel linastuv film ei suuda tõenäoliselt sama ajaga olla sama edukas. Suvises konkurentsis ilmuvad veel "Iseseisvuspäev: Uus rünnak", "X-Mehed: Apokalüpsis", "Warcraft: Algus", "Tarzani legend", "Suitsiidisalk", "Star Trek tundmatusse" ja "Jason Bourne", aga "Kodusõja" edu suudab ületada võib olla ainult detsembris linastuv uus "Star Warsi" film "Rogue One: A Star Wars Story"