5 meesnäitlejat, kes on täiesti andetud5 meesnäitlejat, kes on täiesti andetud
"Videviku saaga: Noorkuu"Forum Cinemas AS

Need viis meesnäitlejat on tuntust kogunud pigem oma välimuse kui ande poolest. Vahel sellest piisab, aga vahel jälle mitte. Nad on ilmetud, sarmitud ja kehvad versioonid parematest näitlejatest, kuid ometi näeme neid kogu aeg uutes filmides. Teie ees on viis meesnäitlejat, kes on täiesti andetud

1. Taylor Lautner

Aasta halvimate filmide auhindade jagamistelt 9 Razzie nominatsiooni kogunud ja kaks neist ka võitnud Taylor Lautner on üks väheseid "Videviku" näitlejaid, kes pole end suutnud tõestada. Kristen Stewart ja Robert Pattinson osalevad iga aasta aina paremates filmides, kuid Lautnerit oleme näinud väga kesistes filmides "Abduction", "Tracers", "Run the Tide's", "The Ridiculous 6", "Grown Ups 2" ja "Valentine's Day".

Tal pole kahjuks ühtegi omadust peale hea välja nägemise, mis annaks talle võimaluse osaleda tõsistes draamarollides nagu Pattinson ja Stewart. Võibolla vajab ta lihtsalt seda ühte rolli, mis aitaks tal end tõestada.

2. Jai Courtney

Jai Courtney on alati olnud pigem vaese mehe Sam Worthington ehk umbes sama hea kehaehituse ja välimusega, aga täiesti puudulikku karisma ja näitlejaoskusega, aga see pole takistanud tal saamast rolle suurtes filmides nagu "Terminator Genisys" ja "A Good Day to Die Hard".

Seotud lood:

Suur film ei tähenda alati head ning need kaks on ka suurepärased näited, kuidas tappa filmiseeriat. "Terminator Genisys" tappis "Terminaatori" ja häbiväärselt halb "A Good Day to Die Hard" tappis "Visa hinge". Selles polnud muidugi süüdi Jai Courtney, kuigi ega see hea märk karjäärile ka pole.

Loe veel

Jai Courtney ainus tõeliselt hea roll on uskumatult kehvas DC filmis "Suitsiidisalk", milles mees kehastas täiesti mõttetute võimetega pahalast, kelle "võime" oli lennutada bumerange. Courtney headus seisnes vast selles, et ei pidanud selles rollis otseselt näitlema, vaid käituma nagu Austraalia alkohoolik, kelle kuplis pole kõik korras.

3. Scott Eastwood

Välimuse koha pealt ei kukkunud käbi tõesti Scott Eastwoodi puhul kännust (Clint Eastwood) kaugele, kuid näitlejavõimekuse kohta ei saa sama öelda.

Üheülbaliste rollide najal oma karjääri üles ehitanud Eastwoodi viimane film "Pöörased" jõudis ka meie kinodesse, kuigi see tõestas ainult ühte: Eastwood sobib märulitesse, mis nõuavad palju füüsilist jõudu, aga mitte kuigi palju emotsioonide näitamist.

Eastwoodi surutakse praegu mitmetesse suurtesse seeriatesse, kuid ta on nendes pigem väikses kõrvalrollis, mis saab mõne üürikese hetke jooksul natuke särada. "Kiired ja vihased 8" ja "Suitsiidisalk" on Eastwoodi vahest kõige tuntumad filmid ja nendega võib liituda ka "Pacific Rim: Uprising", kuigi see ei tähenda, et ta neis hea on. Eks perekonnanimi aitas ka filmidesse jõuda, aga eduks on ka annet vaja.

4. Josh Duhamel

Josh Duhamel paistab olevat näitleja, keda teame selle sõdurina "Transformerite" filmidest ning selle mehena nendest romantilistest komöödiatest, mille nimesid keegi ei mäleta.

5. Liam Hemsworth

Chris Hemsworthi ja Liam Hemsworthi suurim erinevus seisneb selles, et Chris teenis Marveli "Thori" ja "Tasujate" filmidega maailma tähelepanu, mis viis ta teiste rollideni, mis omakorda aitasid tal paremaks näitlejaks muutuda, aga Liami roll "Näljamängudes" ei viinud teda paremate filmideni, vaid hoopis ebavajaliku järjeni "Independence Day: Resurgence", mis tõestas, et Chrisile antud sära ei jõudnud Liamini, sest pearollis on mees ilmetu ja lihtsalt kehv näitleja.

Vaata lisaks:
6 näitlejat, kes on teinud kohutavaid asju.
5 näitlejat, kes olid enne kuulsaks saamist puruvaesed.

KOMMENTEERI!

Täna kinos
Forum Cinemas