Kurjakuulutav TREILER: "Star Wars: Viimased Jedid" ennustab Jedi rüütlite lõppuJaanuaris kuulutati välja 8. osa ametlik pealkiri, milleks on "Viimased Jedid" ("The Last Jedi") ning nüüd ilmuks fännide rõõmuks ka uue osa esimene õrritaja - see on lühike, ütleb filmi kohta vähe ning ei paljasta sisu kohta midagi ehk täpselt sellist treilerit ongi fännidele vaja.

"Star Warsi" fännid tähistavad ajavahemikul 13-16 aprill "Star Wars Celebration" raames "Star Wars: Uus lootus" 40. aastapäeva ning pühitsevad sisse ka tulevase "Star Wars: Viimased Jedid" filmi. Ürituse raames avaldati 8. osa uus poster, treiler ning tehti ilus kummardus varalahkunud Carrie Fisheri suunas.

"Star Wars: Viimased Jedid" Facebook / @StarWars
Seotud lood:

Tribüütvideo Carrie Fisherile:

Saaga VIII osa "Viimased Jedid" režissöör ja stsenarist on Rian Johnson ("Ajasõlm", "Brick", "The Brothers Bloom").

Peale kaheksandat osa linastub 2018. aasta 25. mail (5 kuud pärast VIII osa esilinastust) noore Han Solo film, kus nimitegelast kehastab Alden Ehrenreich. Kaasa löövad veel Emilia Clarke, Woody Harrelson ja Donald Glover, kes kinnitati hiljuti Lando Calrissiani rolli. Veel ametliku nimeta noore Han Solo filmi lavastajatooli on asunud rezissööriduo Phil Lord ja Chris Miller ("LEGO film", "21 Jump Street", "22 Jump Street").

Star Warsi" IX osa režissöör on "Jurassic World: Sauruste maailm" lavastaja Colin Trevorrow. Võtetega alustatakse veel sellel aastal ning film peaks linastuma 2019. aastal.

Loe veel

2020. aastal peaks linastuma pearahakütt Boba Fetti film.

"Star Wars: Viimased Jedid" linastub maailma kinodes 15. detsembril.

Eestikeelne treiler.

KOMMENTEERI!

Täna kinos
Forum Cinemas