TREILER: Disney maagiline fantaasiafilm "A Wrinkle in Time"Madeleine L'Engle'i romaanil põhinev ulmeline fantaasiafilm "A Wrinkle in Time" pole esimene katsetus tuua raamat suurele ekraanile, kuid vaieldamatult saab olla tegu esimese õnnestunud katsega.

Filmis löövad kaasa Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Mindy Kaling, Storm Reid, Zach Galifianakis ja Chris Pine. Muusika loob ei keegi muu kui Radioheadi Jonny Greenwood, kelle varasema filmimuusika hulka kuuluvad The New York Times'i poolt poolelioleva sajandi parimaks filmiks nimetatud Paul Thomas Andersoni "Veri hakkab voolama" ning ka Andersoni "The Master", "Inherent Vice" ja Daniel Day-Lewise viimaseks filmiks jäänud "Phantom Thread".

Ava Duvernay ("Selma") järgmise aasta Disney fantaasiafilmi eelarve ületab 100 miljoni dollari piiri, mis tähendab, et Duvernay on koos Patty Jenkinsi ("Wonder Woman"), Kathryn Bigelow ("K-19: The Widowmaker") ja Niki Caroga (peatselt valmiv "Mulani" filmiversioon) ainsad naisrežissöörid filmiajaloos, kes on nii suurte eelarvega filmi lavastanud.

Loe veel

Seotud lood:

"A Wrinkle in Time" linastub 2018. aastal.

KOMMENTEERI!

Täna kinos
Forum Cinemas