TREILER | Tom Hardy muutub õudusmärulis "Venom" Ämblikmehe suurimaks vaenlaseks"Venom" peaks olema Sony enda Marveli universumi esimene film (ehk filmid, mis põhinevad neile kuuluvatel Marveli tegelastel), kuhu kuulub ka möödunud aastane "Ämblikmees: Kojutulek", sest see film valmis Sony ja Marveli stuudio koostööga pärast seda, kui kaks viimast katsetust Ämblikmees suurele ekraanile tuua väga vilja ei kandnud. Nüüd on Sony taaskord omapäi koomiksifilme tegemas ja tulemuses on "Venom".

Ühe kõige tuntuma Ämblikmehe vaenlase Venomi rolli asunud Tom Hardy jaoks pole superkangelasefilmid võõrad, kuigi ta pole kehastanud kordagi kangelast. Ta oli viimati näiteks Batmani üks suurimaid vaenlasi Bane "Pimeduse rüütli taastulekus".

Kuna tegu on nö. sünnilooga, siis tõenäoliselt kujutab õudusmärulina reklaamitav film ajakirjanik Eddie Brocki ehk Venomit mitte küll otseselt kangelasena, aga samas mitte ka ainult koletisena.

Põhimõtteliselt eksisteerivad uus Ämblikmees ja ka Venom samas universumis, kuigi "Ämblikmees: Kojutulek" oli osa Marveli filmiuniversumist, kuhu Venom tegelikult ei kuulu, sest vastavat lepet pole Sony ja Marvel omavahel teinud. Kuulujuttude kohaselt teeb pisikese rolli ka Tom Holland Ämblikmehena, keda näeme sel nädalal juba Disney Marveli eepilises lahingufilmis "Tasujad: Igaviku sõjas".

Seotud lood:

Venomit saime kinolinal esmakordselt näha 2007. aasta "Ämblikmehe" kolmandas osas, aga seal oli koomiksites ja animaseriaalides alati eriti võimas, võigas ja painajalik tegelane muudetud väetiks tüübiks, kes ei mõjunud kohe üldse nagu Venom.

Näitlejatest teevad kaasa veel Michelle Williams, Riz Ahmed, Woody Harrelson, Jenny Slate jpt.

Loe veel

"Venom" linastub Forum Cinemas kinodes 5. oktoobril.

KOMMENTEERI!