9 näitlejat, kelle piinlikud prooviesinemised läksid kalliks maksma

 (1)

Scarlett Johansson
Scarlett JohanssonFoto: Theo Wargo, AFP

Praegu on väga raske ette kujutada mõnda ikoonilist rollisooritust mõne teise näitleja esituses, kuid õnneks on selleks olemas vanad salvestused prooviesinemistelt.

1. Robert De Niro ja "The Godfather"

1970ndate alguses üritas toona veel täiesti tundmatu Robert De Niro saada osa Francis Ford Coppola maffiadraamast "The Godfather", kuid halb prooviesimene maksis talle Sonny Corleone rolli, mille sai endale hoopis James Caan. Õnneks ei peatanud see De Niro karjääri hoogu mitte kuidagi. !973. aastal õnnestus tal saada osa Martin Scorsese läbimurdeks kujunenud filmis "Mean Streets" ning juba järgmisel aastal palgati näitleja ka "The Godfather: Part II" jaoks.

2. Seth Rogen ja "The Office"

Loe veel

Seotud lood:

Pärast Seth Rogeni läbimurdeks kujunenud seriaali "Freaks and Geeks" lõpetamist proovis näitleja leida sarja, millega oma karjääri jätkata. Üheks neist valikutest oli ka nüüdseks kultussarjaks kujunenud "The Office". Rogeni esitus polnud aga see, mida sarja loojad otsisid. Rogen sai hiljem endale rolli hoopis komöödias "The 40-Year-Old Virgin" ning edasine on juba ajalugu.

3. Scarlett Johansson ja "Jumanji"

Johansson pole alati olnud "Tasujate" Must Lesk. Kunagi oli ta ka tõusev lapsstaar. Ta sai oma esimese suure rolli kõigest 9-aastaselt Rob Reineri 1994. aasta filmis "North". Järgmisel aastal üritas ta saada "Jumanji" ühte peaossa Robin Williamsi kõrvale, kuid samale kohale kandideerinud Kristen Dunst oli lihtsalt parem.

4. Kurt Russell ja "Star Wars"

Kurt Russell ja Harrison Ford olid omal ajal tõelised konkurendid ning muidugi sai Han Solo roll nende jaoks tõeliseks proovikiviks, aga nüüd me teame, et Ford on üks ja ainuke Solo.

5. Josh Hutcherson ja "The Amazing Spider-Man"

KOMMENTEERI!

Täna kinos
Forum Cinemas