Kaua tehtud kaunikene: "Indiana Jones" naaseb kinodesseKaua tehtud kaunikene: "Indiana Jones" naaseb kinodesse
"Indiana Jones"Ekraanitõmmis

"Indiana Jones" koosneb hetkel veel neljast osast, kuid juba 2019. aastal linastub seeria veel ametliku nimeta viies osa. Tagasi on nii Harrison Ford kui ka kõik senised filmid lavastanud Steven Spielberg.

"Indiana Jones 5" on seeria esimene film, mida toodab ja levitab sarnaselt "Star Warsi", Marveli ja Pixari filmidele Disney. Indiana Jones kuulus Lucasfilmi omandisse, aga kui Disney filmistuudio ära ostis, sai ka maailmakuulsast arheoloogist mikihiire stuudio aina suureneva ampluaa järjekordne osa.

Walt Disney stuudio ametliku teadaande kohaselt saabub veel nimetu Indiana Jonesi film kinodesse 2019. aasta 19. juulil. Tagasi on kõik suuremad loomingulised jõud, kes tõid kinodesse eelmised neli osa: Ford, Spielberg ja seeria veteranprodutsendid Kathleen Kennedy ja Frank Marshall.

Viimasest Indiana Jonesi filmist on möödas pea 10 aastat ning vahepeal on levinud mitmed kuuldused uue ja noorema näitleja palkamisest, kuid nüüd võib need kuulujutud maha matta, sest Harrison Ford naaseb veel ühte seeriasse, millega teenis omal ajal kogu maailma tähelepanu.

Seotud lood:

Harrison Ford on 2019. aastaks 77-aastane ning kui Disney tahab Indiana Jonesi filmiseeriat elustada samamoodi nagu "Star Warsi", siis peame arvestama võimalusega, et uues filmis tutvustatakse värsket tegelast, kellega jätkub seeria veel pikka aega.

Loe veel

Loe lisaks:
5 kohutavat filmi, mille tegid suurepärased režissöörid.
6 filmiseeriat, mis oleksid pidanud juba ammu lõppema.

KOMMENTEERI!

Täna kinos
Forum Cinemas