Järg oli töös kaua aega ning oleks pidanud ilmuma palju varem, aga esimese osa pettumustvalmistav USA kassatulu sundis stuudiot pidureid vajutama. Režissöör Guillermo del Toro seekord ei naase, sest produktsiooni venimisega võttis innovaatiline lavastaja enda peale juba mitmed teised kohustused. Tal valmisid vahepeal õudusfilm "Veripunane mäetipp" ("Crimson Peak") ja neli Oscarit võitnud fantaasiafilm "Vee puudutus" ("The Shape of Water").

Järjeosa lavastajatoolis istub Netflixi ülipopulaarse seriaali "Daredevili" 1. hooaja produtsent ja stsenarist Steven S. DeKnight, kes tõi meieni ka "Spartacuse" seriaalid. Taaskord on huvitav näha, kuidas liigub väikse seriaali looja suure-eelarvelise mammutfilmi peale, mille eelarve on 150 miljonit dollarit.

"Vaikse ookeani võitlus: Ülestõus" peaosades on "Star Wars: Jõud tärkab" ja "Star Wars: Viimased jedid" staar John Boyega ja Clint Eastwoodi poeg Scott Eastwood.

Sünopsis: Jätkub "Pacific Rim" saaga globaalsest sõjast, kus vastamisi on planeedile sisse tunginud koletislikud monstrumid Kaijud ning nende vastu kaitseks loodud inim-pilootide poolt juhitavad hiigelrobotid Jaegerid.

Jake Pentecost (John Boyega) on kunagine paljutõotav Jaegeri piloot, kes oma vastalise iseloomu tõttu jättis väljaõppe pooleli, kui tema kuulus piloodist isa (Idris Elba) Kaijude vastu võideldes hukkus. Nüüd, kus välja on ilmunud uued ja veelgi ohtlikumad Kaijud, annab tema võõrandunud õde Mako Mori (Rinko Kikuchi) Jake’ile uue võimaluse oma kangelasliku isa jälgedes käia ja taas relvile asuda. Mako juhib uut generatsiooni noori kartmatuid piloote, kes kasvanud üles ähvardava sõja varjus. Nõudes õiglust eelnevais lahinguis langenuile on nende ainus lootus ühineda globaalses ülestõusus. Jake’iga ühineb andekas rivaalitsev piloot Lambert (Scott Eastwood) ja 15-aastane orvust Jaegeri-häkker Amara (Cailee Spaeny). Koos moodustavad nad kõigi aegade võimsama kaitseüksuse, mis tormab vapralt vastu uutele seiklustele hiidmonstumite vastases sõjas.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid