8 näitlejat, kellest said täiesti kogemata filmistaarid


8 näitlejat, kellest said täiesti kogemata filmistaarid
"Nightmare on Elm Street" (1984)Ekraanitõmmis

Paljud Hollywoodi suurimad staarid on rääkinud, kuidas nad nägid aastaid vaeva, enne kui nende karjäärid tõeliselt käima läksid. Mõne näitleja puhul oli asi hoopis vastupidi, sest neist said staarid täiesti juhuslikult ja vahel isegi olukorras, kus neil polnud mingit kavatsust näitlejaks hakata. Teie ees on 8 näitlejat, kellest said täiesti kogemata filmistaarid.

Johnny Depp

Johnny Deppil polnud esialgu mingit plaani näitlejaks hakata. Ta lahkus 15-aastaselt koolist, et muusikukarjääriga alustada. Ta osales mitmes enam-vähem edukas bändis, abiellus (mitte väga kauaks) ja kolis Los Angelesse, et oma karjääri muusikuna edasi arendada.

Seal olles tutvus ta oma naise sõbraga, kelleks oli muidugi Nicolas Cage, kes arvas, et Deppist võiks näitleja saada. Ta alustas näitlejana ainult sellepärast, et teenida piisavalt raha oma tõelise kire ehk muusika jaoks.

Mõni aeg hiljem osales ta oma esimeses filmis "A Nightmare on Elm Street", mille katsetele kutsuti ta väidetavalt ainult sellepärast, et režissöör Wes Craveni tütre arvates oli Depp unistava pilguga ja palus isal ta rolli palgata.

Pärast seda saigi Deppi väga edukas karjäär alguse ja nüüd on ta üks tuntuimaid näitlejaid filmiajaloos ja seda kõike läbi juhuse.