KUULA | 33. Kinoveebi Jututuba: kas Eesti õudusfilm "Kiirtee põrgusse" on siis hirmus ka?


KUULA | 33. Kinoveebi Jututuba: kas Eesti õudusfilm "Kiirtee põrgusse" on siis hirmus ka?
"Kiirtee põrgusse" - praegu kinodes.Foto VaataFilmi

"Kinoveebi Jututuba" on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja - kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

"Kinoveebi Jututoa" 33. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Helen nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (televisioon, Amazon Prime Video, Netflix jne) abil vaadanud ("The 13th Warrior", "Living with Yourself", "Watchmen" seriaal, "Sweetheart", "3 from Hell", "The Drone", "The Divine Fury, "El Camino: A Breaking Bad Movie" jpm!)

Seejärel antakse hinnangud eelmisel nädalal kinodes alustanud filmidele "Pahatar: Kurjuse käskijanna", "Kiirtee põrgusse" ning räägime ka kinoklassikast "Rocky Horror Picture Show".

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi - ja seriaalisoovitusi.

Lisaks kutsume oma kuulajaid üles saatma meile aadressile jututuba@kinoveeb.ee küsimused, mida tahaksite esitada "Kiirtee põrgusse" režissöörile Urmas Eero Liiv, sest just tema on meie järgmine saatekülaline!

Seotud lood:

Sisukord:

00:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? ("The 13th Warrior", "Living with Yourself", "Watchmen" seriaal, "Sweetheart", "3 from Hell", "The Drone", "The Divine Fury, "El Camino: A Breaking Bad Movie" jpm!)

71.11 Arvamused filmidest "Pahatar: Kurjuse käskijanna", "Kiirtee põrgusse" ja "Rocky Horror Picture Show".

97.48 Nädala filmi - ja seriaalisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: jututuba@kinoveeb.ee

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.