MISASJA? | 22 kõige kummalisemat ja ebaseksikamat armustseeni filmiajaloos


MISASJA? | 22 kõige kummalisemat ja ebaseksikamat armustseeni filmiajaloos
"Kuum pirukas" ("American Pie", 1999)Ekraanitõmmis

Seksistseen võib stsenaristi ja režissööri jaoks tunduda alguses ahvatlev idee, mis publiku seas tähelepanuta kindlasti ei jää. Aeg-ajalt kukub seksistseen aga kohutaval kombel välja ja pälvib tähelepanu hoopis teistel põhjustel.

1. Amy Poehler ja Ike Barinholtz - “Õed sõgedad” ("Sisters")

Kas stseen nägi seksikas välja? Kindlasti mitte. Maura (Amy Poehler) lihtsalt ei jäta enne, kui saab naabruskonna kuuma kuti James’i (Ike Barinholtz) voodisse. Sündmus leiab aset keset majapidu, aga kõik läheb valesti: põlev küünal kukub James’ile peale ja lisaks jääb Maura baleriiniga mängutoos James’ile väga õnnetusse kohta kinni.

2. Seth Rogen ja kõik teised

Rogen on tuntud eelkõige halbade seksistseenide pärast. Filmis “Kõht ette” ("Knocked Up") nägi stseen välja nagu tüüpiline purjus tüüp üritab naist kabistada. Filmis “Zack ja Miri teevad porri” ("Zack and Miri Make a Porno") oli see veider seks parimate sõpradega vahel. Linateoses “Jälgi ja kanna ette” ("Observe and Report") nägi seksistseen välja nagu oksele ajav vägistamine kohtingu ajal. Rogen saab “lisapunkte” ka selle eest, et ta kirjutas midagi taolist ka filmi “Superbad – ülikõva” ("Superbad")..

3. Jennifer Lopez ja Ben Affleck - “Gigli”

Seotud lood:

Vaieldavalt üks halvimaid filme, mis on kunagi tehtud ja kuhu on lisatud ebaõnnestunud seksistseen kahe näitleja vahel, kes sellel ajal veel omavahel suhtes olid. Stseenis on näha, et paarikese vahel pole keemia ja võib-olla on asi ka selles, et neil on seljas liiga palju riideid.

4. Amy Schumer ja John Cena - “Nagu hunnik õnnetust” ("Trainwreck")

Kui asi jõuab seksika jutuni, siis Steven (Cena) seda kindlasti ei valda. Kui Amy palub tal aga rohkem rääkida, hakkab Steven jutustama hoopis jõusaalis käimisest ja muust taolisest. Kindlasti on stseen ebaõnnestunud ja pole seksikas.

5. Elizabeth Berkley ja Kyle McLachlan - “Showgirls”

Staarihakatis Nomi Malone (Berkley) seksib samamoodi nagu tantsib (ja sööb burgereid) ehk vihasel ja ükskõiksel moel nagu ta võitleks mingi paha deemoniga. McLachlan elas lihtsalt kaasa. Eriti siis, kui Nomi kallutab end märgatavalt taha, et kogeda kõige suuremat orgasmi, mis kunagi linti on võetud.

6. Justin Timberlake ja Cameron Diaz - “Halb õpetaja” ("Bad Teacher")

Kui kuskil kujutatakse midagi nii jubedat nagu kuiv seks, siis film “Halb õpetaja” on selleks suurepärane näide. “Seksikas” stseenis on kujutatud lamavat ja üleni riietes Cameron Diaz’t, kelle vastu hõõrub ennast samuti üleni riides Justin Timberlake. Võib-olla on konkreetse stseeni vaatamine isegi ebamugavam, kui näitlejatel seda tehes.

7. Kristen Wiig ja Jon Hamm - “Pruutneitsid” ("Bridesmaids")

Film algab Annie kujutamisega, kes lamab peale kuuma ööd Jon Hammiga voodis. Kogu stseen pole üldsegi mitte erootiline ja kujutab vaid itsitavaid ning end ebamugavalt tundvaid inimesi.

8. Tom Cruise ja Nicole Kidman - “Silmad pärani kinni” ("Eyes Wide Shut")

Selle filmi seksistseeni igasugune erootilisus kadus peale kuulujutte, et tollal koos olnud paarike tegi seda päriselt.

9. Kõik filmis “Tuba” ("The Room")

Tommy Wiseau õõvastav debüütfilm on tuntud kui halbade filmide “Kodanik Kane” ja seda paljudel põhjusel: pikad, ebaõnnestunud igavad seksistseenid.

10. Patrick Wilson ja Malin Akerman - “Valvurid” ("Watchmen")

Seksistseen kahe superkangelase vahel on selles filmis samas seksikas nagu tooli vaatamine. Stseeni on niigi raske jälgida, aga kui see kulmineerib veel purskega leegiheitjast, läheb asi kindlasti üle käte.

11. Heather Locklear ja hunnik sammalt - “The Return of Swamp Thing”

On tore, et filmi vaatamise ajal pole tunda lõhnu. Vaevalt tahab keegi mõelda soole ja samblale, kui asi puudutab seksi.