Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Kull" ("Tag")Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Tosin tugevat" ("12 Strong")

Chris Hemsworth ("Thor”, “Tasujad”) ja Oscarile kandideerinud Michael Shannon (“Ööloomad”) kehastavad peaosi vägevas filmis “Tosin tugevat”. Bestselleril põhinev lugu jutustab tõelistest kangelastegudest, mis leidsid aset 11. septembri rünnakute järgselt teispool ookeani.

"Tosin tugevat” tegevus leiab aset 11. septembri järgsetel päevadel, kui uuele rühmajuhile Mitch Nelsonile (Chris Hemsworth) kuuletuv USA eriüksus saadetakse esimesena Afganistani üliohtlikule missioonile. Mägisel maastikul tuleb neil veenda Põhja-Alliansi kindral Dostumit (Navid Negahban „Treenitud tapma”) oma vägesid nendega liitma, et võidelda ühise vaenlasega – Talibani ja tolle Al Qaeda liitlastega. Lisaks vastastikuse usaldamatuse ja üüratu kultuurilõhe ületamisele peavad moodsaimate sõjarelvadega harjunud ameeriklased kohanema Afgaani ratsasõdurite iganenud taktikaga. Uutel liitlastel seisab ees võimatu ülesanne: nad on vähemuses ja vähemate relvadega vastamisi armutu vaenlasega, kes vange ei võta.

Seotud lood:

2. "Madam" ("Madame")

Rikka ameerika pere Pariisi majas valmistutakse õhtusöögiks, kuhu on kutsutud 13 külalist. Ebausklik perenaine kutsub teenijanna lauda 14ndaks. Sellest saab alguse kõige uskumatum avantüür, mida Pariisi kõrgseltskonnas nähtud. 2017

3. "Smurfid" ("Smurfs")

Smurfid on tibatillukesed sinised olendid, kes elavad sügaval metsas seenemajakestes. Neid juhib tark ja elukogenud Papa Smurf. Smurfide päevad koosnevad enamasti tööst ja lustimisest, aga neid ähvardab pidevalt ka üks oht. Metsas elab veel kuri võlur Gargamel, kes smurfidele alatasa jahti peab. Nii peavad smurfid tihti Gargameli eest põgenema ja tema õelaid plaane nurja ajama.

4. "Kõik on võimalik" ("Absolutely Anything")

Selgitamaks, kas Maa väärib päästmist, annavad veidrikest kosmosetulnukad ühele mehele erakordsed võimed, ning asuvad jälgima, kuidas mees talle omistatud võimu ära kasutab.

5. "Karge meele igavene sära" ("Eternal Sunshine Of The Spotless Mind")

Joel Barish kuuleb, et ta kunagine tüdruksõber Clementine lasi doktor Mierzwiakil nende ühised mälestused ajust kustutada. Et mitte naisele alla jääda, otsustab Joel sama protseduuri kasuks. Kui doktori abilised Stan ja Patrick ühel õhtupoolikul Joeli korteris operatsiooni ette võtavad, üritab Joel oma mälestused Clementine’ist siiski tallel hoida...