Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: Uus "Ämblikmees" ja HBO fantaasiaseriaal "Tema tumedad ained"


Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: Uus "Ämblikmees" ja HBO fantaasiaseriaal "Tema tumedad ained"
Dafne Keen seriaalis "Tema tumedad ained" ("His Dark Materials") - praegu Telia HBO-s. HBO

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. ”Nähtamatu külaline”

Sel nädalal soovitame Elisa Elamuse videolaenutusest uut kaasahaaravat põnevusfilmi ”Nähtamatu külaline”, milles noor ja edukas ärimees Adrian Doria ärkab pealöögi tagajärjel lukustatud ukse taga hotellitoa põrandal, kus lebab ka tema armukese surnukeha koos suure hunniku rahaga. Suutmata ootamatult saabunud politseinikele selgeks teha, et tema pole naist tapnud, palkab mees endale advokaadiks Virginia Goodmani, naise, kes ei kaota kohtus kunagi ja kes asub meest piinliku täpsusega üle kuulama, et oma kaitset enne kohtuistungit paremini ette valmistada. Mees räägibki talle kõik ära… või peaaegu kõik. Nii hargneb vaatajale tagasiulatuvalt lahti põnevuslugu, mis nõuab ka kõige karastunumalt thriller’i-publikult tähelepanu ja kannatlikust, et jõuda tõe jälile ja selgitada välja, mis siis tegelikult juhtus.

2. “Annabelli needus 3”

Elisa Elamuse videolaenutusest leiab ka uhiuue hirmujudinaid tekitava filmi “Annabelli needus 3”, mis on ülieduka “Annabelle’i” õudusfilmide sarja kolmas osa. Filmi peaosas on “Kurja kutsumise” universumist tuntud kurjakuulutav nukk. Demonoloogid Ed ja Lorraine Warren tahavad, et Annabelle ei tekitaks rohkem kaost, seega viivad nad nuku omaenda koju lukustatud tuppa. Ta pannakse ohutult püha klaasi taha ja teda lastakse preestril õnnistada. Kuid ees ootab kohutav õudusteöö, kui Annabelle äratab toas peitunud kurjad vaimud, kes võtavad sihikule Warrenite 10-aastase tütre Judy ja tema sõbrad.

3. ”Rusikas”

Kvaliteetsete Skandinaavia põnevussarjade fännidele on meil hea uudis! Nüüd on Elisa Huubis vaatamiseks üleval Elisa originaalsarja ”Rusikas” esimesed viis osa, kusjuures järgmised viis lisanduvad juba novembris! Tegu on sarjaga, mida on praeguseks müüdud juba enam kui 30sse riiki üle maailma! Sari räägib Külma sõja aegsest Soomest ja seal tegutsevatest agentidest. Seda ajal, mil nii CIA kui KGB soovivad kontrollida, kes saab Soome järgmiseks presidendiks. Sisust lähemalt: 1955. aasta suvel intensiivistub Külm sõda Helsingis. Nii Nõukogude Liit kui USA suurendavad oma luuretegevust, kuna mõlemad kardavad, et Soome asub vastaspoolele seoses lähenevate presidendivalimistega. CIA toetab Karl-August Fagerholmi ja KGB Urho Kekkoneni, aga kes on Soome poolt? Helena Korhonen, noor soomlanna, kes õpib New Yorgis, peab end kaitsma kuni sõrmenukid verised. Tabe Slioor, skandaalne Soome seltskonnategelane, tuleb talle appi. Ta on ilus, aga oskab ka külma närvi säilitada.